Nepřehlédněte

 

DK Rumburk > Reprezentační ples města Rumburk

Reprezentační ples města Rumburk

Město Rumburk a Dům kultury Střelnice Rumburk Vás srdečně zve na REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA RUMBURK.

Pátek 16. 3. 2018 od 20.00 do 04.00 hodin

Reprezentační ples města Rumburk pořádá město Rumburk a Dům kultury Střelnice. Slavnostním večerem nás provede oblíbený herec, moderátor Roman Vojtek, který v průběhu večera rovněž vystoupí s několika světoznámými muzikálovými a filmovými skladbami. Po slavnostním zahájení předvedou ukázky standardních a latinských tanců mistři ČR v show dance Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. K tanci a poslechu zahraje kapela Charlie Band. Toto hudební těleso doprovází na koncertech především Helenu Vondráčkovou, ale vystupuje i s mnoha dalšími umělci (K. Gottem, P. Kolářem, B. Basikovou, J. Zelenkovou apod.).  Milým hostem večera bude Monika Absolonová a zábavu rozproudí Boney M Party Group. Jejich program je plný diskotékových hitů slavné skupiny Boney M, jako je například Rivers of Babylon, No Women, No cry a mnoho dalších. Od 2:00 do 4:00 hodin proběhne v kino baru after party s DJ Petrem Gerhardtem.

Návštěvníci budou mít možnost odnést si z večera fotografii z fotokoutku.  V ceně vstupného je zahrnut welcome drink. Samozřejmostí jsou velmi příznivé ceny nápojů a pochutin ze širokého sortimentu nabízeného prostřednictvím obsluhy a barů v DK.

Předprodej vstupenek je možný v Domě kultury Střelnice Rumburk, na webových stránkách DK (www.dkrumburk.cz) a v našich předprodejních místech. Další informace k plesu získáte na telefonních číslech 730 894 500 a 734 313 302. Mediálním partnerem plesu je Rádio HEY.

Těšíme se na naše společné setkání v rámci této významné společenské události letošní plesové sezóny.

Plakát ke stažení zde.

« Zpět